Каструля Pepper Begonia PR-1111-16
Фото 4 |
Pepper Begonia PR-1111-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Begonia PR-1111-16
Усі ціни 9 →Pepper PR-1111-16 | 587 грн. |
Pepper Begonia 16 см 1.7 л (PR-1111-16) Begonia16см1.7л(PR-1111-16) | 615 грн. |
PEPPER PR-1111-16 | 767 грн. |
Каструля Pepper Begonia PR-1111-16 16 см 1.7 л (BP127016) | 614 грн. |
Каструля PR-1111-16 BEGONIA 16 см 1.7 л PEPPER | 361 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pepper Begonia PR-1111-16
Ціни на Pepper Begonia PR-1111-16 |
---|---|---|---|---|
Pepper Begonia PR-1111-16 | від 361 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-18 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-20 | від 431 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-22 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-24 | від 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →