Духова шафа Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH (859991533840)
Відео 2Фото 8 |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH
Усі ціни 21 →Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH | 13 965 грн. |
Духовка електрична Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH | 13 899 грн. |
WHIRLPOOL OAKZ97921CS WH | 15 180 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool OAKZ9 7921 Cs Wh | 15 673 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool OAKZ9 7921 Cs Wh | 15 658 грн. |
ще 16 пропозицій
Через 6 місяців перестав працювати доводчик дверей. Інтенсивність використання нижче середнього (1 раз на 2 тижні) Добре випікає. Після закінчення встановленого часу треба дивитися; натиснути кнопку підтвердження, інакше згорить. Олег Брюховецький: користуюся Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX кілька місяців |
Додати відгук
anonim
9 березня 2022, 20:45
Нижний нагрев #
Добрый день, подскажите, пожалуйста, как выбрать режим нижнего нагрева? при запекании мяса оно становится варенным
anonim
14 листопада 2020, 18:04
Очистка духовної шафи #
Пишуть, що в духовці каталітична очистка. Але існує клавіша smart clean. Що за додаткова очистка присутня в цій моделі?
anonim
17 лютого 2019, 14:11
Нагревательных элементы #
Где в духовке oakz 9 7921 cs nb находятся нагревательных элементы? Они греют одинаково?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH
Ціни на Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH |
---|---|---|---|---|
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH | від 13 728 грн. | 21 пропозиція | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX | від 12 240 грн. | 16 пропозицій | ||
Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB | від 12 480 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →