Заглибний насос Wilo Initial Drain 10-7
Wilo Initial Drain 10-7 6 м³/год 5 м 6 м³/год 6 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Initial Drain 10-7
Усі ціни 25 →Насос занурювальний дренажний WILO вихровий Initial DRAIN 10-7 550Вт Hmax | 4 251 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Drain 10-7 (4168021) 4168021 | 4 482 грн. |
Дренажний насос Wilo Initial Drain 10-7 (4168021) 4168021 | 3 738 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Drain 10-7 (4168021) | 4 482 грн. |
Wilo 4168021 | 3 939 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Wilo Initial Drain 10-7
Ціни на Wilo Initial Drain 10-7 |
---|---|---|---|---|
Wilo Initial Drain 10-7 | від 3 587 грн. | 25 пропозицій | ||
Wilo Initial Drain 13-9 | від 4 790 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →