Заглибний насос Wilo TSW 32/8-A
Wilo TSW 32/8-A поплавковий вимикач 13 м³/год 8 м 16 м³/год 11 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo TSW 32/8-A
Дренажний насос Wilo TSW 32/8-A (6045167) 6045167 | 11 320 грн. |
Дренажный насос Wilo TSW 32/8 A 6045167 | 12 030 грн. |
Wilo Pompa Odwodnieniowa Drain Tsw 32/8-A | 24 520 грн. |
Wilo Pompa Odwodnieniowa Drain Tsw 32/8-A | 25 133 грн. |
Дренажний насос Wilo Drain TSW 32/8 A (6045167) | 13 718 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Wilo TSW 32/8-A:
- Максимальна температура навколишнього середовища — 35 °С
Модификації Wilo TSW 32/8-A
Ціни на Wilo TSW 32/8-A |
---|---|---|---|---|
Wilo TSW 32/8-A | від 11 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo TSW 32/11-A | від 12 534 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →