Заглибний насос Wilo Initial Waste 16-11 (4186549)
Wilo Initial Waste 16-11 вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Initial Waste 16-11
Усі ціни 28 →Насос занурювальний дренажний WILO вихровий Initial WASTE 16-11 1100Вт Hma | 6 907 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Waste 16-11 (4186549) 4186549 | 6 214 грн. |
Дренажний насос Wilo Initial Drain WASTE 16-11 (4186549) 4186549 | 6 214 грн. |
Погружной дренажный насос Wilo Initial Waste 16-11 (4186549) | 6 191 грн. |
Насос дренажний Wilo Initial Waste 16-11 (4186549) | 6 214 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →