Заглибний насос Wilo DrainLift Box 32/8
Wilo DrainLift Box 32/8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo DrainLift Box 32/8
Wilo DRAINLIFT BOX 32/8 | 50 726 грн. |
Wilo Pompa do Przetłaczania Wody zanieczyszczonej Drainlift Box 32/8 | 61 760 грн. |
Wilo Pompa do Przetłaczania Wody zanieczyszczonej Drainlift Box 32/8 | 63 304 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Wilo DrainLift Box 32/8:
- Максимальна температура навколишнього середовища — 35 °С
Модификації Wilo DrainLift Box 32/8
Ціни на Wilo DrainLift Box 32/8 |
---|---|---|---|---|
Wilo DrainLift Box 32/8 | від 50 726 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo DrainLift Box 32/11 | від 63 874 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo DrainLift Box 40/10 | від 55 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →