Литий диск WSP Italy W1507 5x15/3x112 ET25 DIA57,1
від 4 450 до 5 709 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):3 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації WSP Italy W1507 2
Характеристики
WSP Italy W1507 5x15/3x112 ET25 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W1507 5x15/3x112 ET25 DIA57,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Smart (W1507) Etna R15 W5 PCD3x112 ET25 DIA57.1 (hyp | 4 558 грн. |
WSP Italy W1507 R15 W5 PCD3x112 ET25 DIA57.1 Hyper Silver | 4 685 грн. |
WSP Italy W1507 (R15 W5.0 PCD3x112 ET25 DIA57.1) HS | 4 757 грн. |
Диски WSP Italy Smart (W1507) Etna 5x15 3x112 ET25 DIA57,1 (hyper silver) | 4 868 грн. |
WSP Italy Smart (W1507) Etna 5x15 3x112 ET25 DIA57.1 HS | 4 450 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі