Струбцина Yato YT-63954 400 мм
Фото 3 |
Yato YT-63954 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-63954 400 мм
Усі ціни 7 →Струбцина F-образная Yato 400мм (YT-63954) | 1 947 грн. |
Струбцина з важільним затискачем тип F YATO 400мм 100мм (YT-63954) | 1 642 грн. |
Струбцина YATO з важільним затискачем стальна тип F 400 мм висота 100 мм ( | 1 892 грн. |
Струбцина з затискачем важеля тип F YATO 400мм 100мм (YT-63954) | 1 642 грн. |
Струбцина кована швидкозатискний YATO 400 Х 100 мм (YT-63954) | 1 869 грн. |
Струбцина кована швидкозатискна YATO 400 Х 100 мм (YT-63954) | 1 908 грн. |
Струбцина швидкозатискна YATO 100 x 400 мм YT-63954 | 1 947 грн. |
Модификації Yato YT-63954
Ціни на Yato YT-63954 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-63951 200 мм | від 1 484 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-63952 250 мм | від 1 503 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-63953 300 мм | від 1 549 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-63954 400 мм | від 1 642 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →