Струбцина Yato YT-6448 500 мм
Yato YT-6448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6448 500 мм
Струбцина F-образная Yato 500мм (YT-6448) | 468 грн. |
Щипці столярні Yato YT-6448 | 335 грн. |
Струбцина КованаТип(F)Столярна Ручна L= 500 мм, h= 80 мм YATO YT-6448 | 548 грн. |
Струбцина столярна YATO 500 x 80 мм (YT-6448) | 556 грн. |
Струбцина столярна YATO F-подібна 80 x 500 мм YT-6448 | 467 грн. |
Модификації Yato YT-6448
Ціни на Yato YT-6448 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6445 200 мм | від 368 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6446 250 мм | від 329 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6447 300 мм | від 401 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-6448 500 мм | від 335 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →