Струбцина Yato YT-63956 600 мм
Фото 3 |
Yato YT-63956 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-63956 600 мм
Струбцина F-образная Yato 600мм (YT-63956) | 2 398 грн. |
Струбцина YATO тип F 600х120мм (YT-63956) | 2 022 грн. |
Струбцина кована швидкозатискний YATO 600х120 мм (YT-63956) | 2 164 грн. |
Струбцина швидкозатискна YATO 120 x 600 мм YT-63956 | 2 398 грн. |
Модификації Yato YT-63956
Ціни на Yato YT-63956 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-63955 500 мм | від 1 947 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-63956 600 мм | від 2 022 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-63957 800 мм | від 3 523 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-63958 1000 мм | від 3 847 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →