Кухонний ніж Victorinox Standard 5.1733.21
Фото 6 |
Victorinox Standard 5.1733.21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.1733.21
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox DUX 21 см 5.1733.21 | 5 149 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Dux з чорною ручкою 21см (5.1733.21) | 4 891 грн. |
Кухонный нож Victorinox Dux с черной ручкой 21см (5.1733.21) | 4 891 грн. |
Нож кухонный Victorinox DUX 5.1733.21 | 5 149 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard DUX 5.1733.21 | 4 221 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →