Літня шина Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y 225/40 R19 93 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y
Усі ціни 11 →Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y XL | 5 730 грн. |
Летние шины Yokohama Advan Sport V105 225/40 ZR19 93Y XL 1000704789 | 9 153 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y XL 64416 | 6 046 грн. |
Yokohama Advan Sport V105S 225/40 R19 93Y | 5 870 грн. |
Шини Yokohama Advan Sport V105 225/40 ZR19 93Y XL | 10 432 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y | від 5 673 грн. | 11 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V105 225/40 R19 93Y Run Flat | від 8 934 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →