Корпус Zalman Z9 Iceberg білий
Відео 2Фото 5 |
Zalman Z9 Iceberg білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z9 Iceberg білий
Усі ціни 37 →Zalman Z9 Iceberg Tempered Glass без БЖ White Z9ICEBERGWH | 3 939 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg White (Z9ICEBERGWH) без БЖ | 3 939 грн. |
Корпус Zalman Z9 ICEBERG WHITE, без БЖ, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2x140mm Black | 3 662 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg White | 4 323 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg White | 4 323 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman Z9 Iceberg
Ціни на Zalman Z9 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z9 Iceberg білий | від 3 463 грн. | 37 пропозицій | ||
Zalman Z9 Iceberg чорний | від 3 422 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →