Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м²
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1875/1945 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Alpha NG CH-S24FTXLE-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG (Inverter) CH-S24FTXLE-NG | 33 220 грн. |
Внутрішній блок COOPER&HUNTER CH-S24FTXE-NG(I) (Alpha inverter wi-fi r32) | 17 360 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXLE-NG WI-FI | 50 520 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLE-NG (WI-FI) | 45 467 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S24FTXLE (Wi-Fi) | 40 005 грн. |
ще 3 пропозиції
WI-FI керування. Все працює добре без нарікань. Тихий, потужний, багатофункціональний Ціна-якість, економічність, дизайн, якість немає My Art: користуюся Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м² | від 19 950 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м² | від 13 827 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м² | від 28 740 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м² | від 17 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м² | від 38 273 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →