Кухонна мийка Lidz 60x60 L 0.8 600x600 ліва
Фото 13 |
Lidz 60x60 L 0.8 600x600 ліва 600x600 права |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 60x60 L 0.8 600x600 ліва
Lidz Кухонна мийка Lidz 6060-L Decor 0,8 мм (LIDZ6060LDEC08) | 1 450 грн. |
Кухонная мойка Lidz 6060-L 0,8 мм Decor (LIDZ6060LDEC08) | 1 634 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6060-L Satin 0,8 мм (LIDZ6060LRSAT8) | 1 416 грн. |
Модификації Lidz 60x60 L 0.8
Ціни на Lidz 60x60 L 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 60x60 L 0.8 600x600 ліва | від 1 416 грн. | 3 пропозиції | ||
Lidz 60x60 R 0.8 600x600 права | від 1 186 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →