Кухонна мийка Zerix 80x50 0.8/180 Z8050D-08-180E 800x500
Zerix 80x50 0.8/180 Z8050D-08-180E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 80x50 0.8/180 Z8050D-08-180E 800x500
Усі ціни 13 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8050D-08-1 | 2 153 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8050D-08-180MD DOUBLE (micro decor) (ZM0613) | 2 664 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна ZERIX Z8050D-08-1 | 2 664 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z8050D-08-180E (satin) (ZM0569) | 2 153 грн. |
Кухонна Мийка Zerix Z8050D-08-180E Satin Zm0569 | 2 153 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →