Литий диск Zorat 269 8x15/5x139,7 ET5 DIA110,5
від 3 660 до 4 796 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.5 мм Виліт (ET):5 мм |
Модифікації Zorat 269 1
Характеристики
Zorat 269 8x15/5x139,7 ET5 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 269 8x15/5x139,7 ET5 DIA110,5
Сортувати
Литые диски ZW 269 R15 W8 PCD5x139.7 ET5 DIA110.5 (BP) 1000253088 | 4 440 грн. |
Zorat Wheels 269 8x15 5x139.7 ET5 DIA110.5 BP | 4 249 грн. |
Диски ZW 269 8x15 5x139,7 ET5 DIA110,5 (BP) | 4 233 грн. |
ZW 269 (R15 W8.0 PCD5x139.7 ET5 DIA110.5) BP | 4 218 грн. |
Zorat Wheels 269 8x15 5x139.7 ET5 DIA110.5 BP | 3 870 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі