Литий диск Zorat 2788 7x16/5x112 ET42 DIA66,6
від 4 130 до 5 060 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Zorat 2788 6
Характеристики
Zorat 2788 7x16/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2788 7x16/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW 2788 R16 W7 PCD5x112 ET42 DIA66.6 (MKP) 1002177816 | 4 269 грн. |
ZW 2788 7,0x16/5x112 D66,6 ET42 MK-P | 4 360 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-2788 (R16 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) MK-P | 4 870 грн. |
ZW 2788 (R16 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) MKP | 4 443 грн. |
Диски ZW 2788 7x16 5x112 ET42 DIA66,6 (MKP) | 4 130 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі