Литий диск Zorat 610 6,5x15/5x108 ET38 DIA63,4
Фото 3 | від 3 482 до 4 340 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 610 18
Характеристики
Zorat 610 6,5x15/5x108 ET38 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 610 6,5x15/5x108 ET38 DIA63,4
Сортувати
Литые диски ZW 610 R15 W6.5 PCD5x108 ET38 DIA63.4 (BP) 1001151153 | 3 647 грн. |
ZW 610 6,5x15/5x108 D63,4 ET38 BP | 3 665 грн. |
ZW 610 (R15 W6.5 PCD5x108 ET38 DIA63.4) BP | 3 743 грн. |
Диски ZW 610 6,5x15 5x108 ET38 DIA63,4 (BP) | 3 482 грн. |
Zorat Wheels 610 6.5x15 5x108 ET38 DIA63.4 BP | 4 340 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі