Литий диск Zorat 720 6x13/4x98 ET0 DIA58,6
від 2 773 до 4 077 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм |
Модифікації Zorat 720 1
Характеристики
Zorat 720 6x13/4x98 ET0 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 720 6x13/4x98 ET0 DIA58,6
Сортувати
Литые диски ZW 720 R13 W6 PCD4x98 ET0 DIA58.6 (BP) 1000238125 | 2 773 грн. |
Диски ZW 720 6x13 4x98 ET0 DIA58,6 (BP) | 3 735 грн. |
Zorat Wheels 720 6x13 4x98 ET0 DIA58.6 BP | 3 740 грн. |
Диск ZW 720 black polished R13 W6,0 PCD4x98 DIA58,6 | 3 650 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 720 6x13 4x98 ET0 DIA58.6 BP | 3 627 грн. |
Zorat Wheels 720 (R13 W6 PCD4x98 DIA58,6) 556729 | 3 573 грн. |
Диск Zorat Wheels 720 6x13 4x98 ET0 DIA58.6 BP | 4 077 грн. |
Закрити
Схожі