Литий диск Zorat 393 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Фото 5 | від 2 963 до 3 355 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat 393 7
Характеристики
Zorat 393 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 393 5,5x13/4x98 ET25 DIA58,6
Сортувати
Диски ZW 393 5,5x13 4x98 ET25 DIA58,6 (BEP) | 2 964 грн. |
ZW 393 (R13 W5.5 PCD4x98 ET25 DIA58.6) BEP | 2 963 грн. |
Диск ZW 393 BEP R13 W5,5 PCD4x98 ET25 DIA58,6 | 3 048 грн. |
Диск Zorat Wheels 393 5.5x13 4x98 ET25 DIA58.6 BEP | 3 355 грн. |
Закрити
Схожі