Литий диск Zorat 392 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Фото 2 | від 3 064 до 3 702 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 392 12
Характеристики
Zorat 392 6x14/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 392 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 392 R14 W6 PCD4x100 ET38 DIA67.1 (SP) 1000502105 | 3 476 грн. |
Zorat Wheels 392 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 SP | 3 399 грн. |
ZW 392 6,0x14/4x100 D67,1 ET38 SP | 3 192 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-392 (R14 W6.0 PCD4x100 ET38 DIA67.1) SP | 3 536 грн. |
ZW 392 (R14 W6.0 PCD4x100 ET38 DIA67.1) SP | 3 252 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі