Литий диск Zorat BK5212 6,5x16/5x108 ET37 DIA65,1
від 4 357 до 5 340 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Zorat BK5212 7
Характеристики
Zorat BK5212 6,5x16/5x108 ET37 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5212 6,5x16/5x108 ET37 DIA65,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5212 R16 W6.5 PCD5x108 ET37 DIA65.1 (HS) 1001526562 | 4 551 грн. |
ZW BK5212 6,5x16/5x108 D65,1 ET37 HS | 4 580 грн. |
ZW BK5212 (R16 W6.5 PCD5x108 ET37 DIA65.1) HS | 4 675 грн. |
Диски ZW BK5212 6,5x16 5x108 ET37 DIA65,1 (HS) | 4 357 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5212 (R16 W6.5 PCD5x108 ET37 DIA65.1) HS | 5 124 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі