Литий диск Zorat 3206 7x16/5x108 ET38 DIA63,4
Фото 4 | від 4 352 до 5 340 грн. Порівняти ціни 27 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 3206 21
Характеристики
Zorat 3206 7x16/5x108 ET38 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3206 7x16/5x108 ET38 DIA63,4
Сортувати
Литые диски ZW Ford (3206) R16 W7 PCD5x108 ET38 DIA63.4 (BP) 1002251999 | 4 580 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 3206 R16 W7 PCD5x108 ET38 DIA63.4 BP | 4 710 грн. |
Zorat Wheels 3206 7x16 5x108 ET38 DIA63.4 BP | 4 824 грн. |
ZW 3206 7,0x16/5x108 D63,4 ET38 BP | 4 580 грн. |
ZW 3206 (R16 W7.0 PCD5x108 ET38 DIA63.4) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі