Україна

Ціна

Відгуки про мобільні телефони Xiaomi

Переваги
Xiaomi Redmi 10C 64GB/4GB
Купував смартфон батьку, йому треба було великий екран, гарний акум і простий інтерфейс. Екран дійсно великий і яскравий, кути огляду достатні, насиченість також чудова, на сонці читається, розподільна здатність не висока, але зернистості не помітно. Акум дійсно великий і батько заряджає смарт раз у 2 дні, а то буває і в три. Використовує для дзвінків, вайбер/телеграм, багато навігатора через Гугл карти, перегляд новин, навіть перегляд фільмів. Інтерфейс зрозумілий, наразі доступ ще→на MIUI 14. Гучний динамік без хрипів на максимальній гучності, насичені середні частоти + високі. Гучний розмовний динамік. Глюків датчику наближення помічено не було (наклеєно скло без чорних рамок, якщо у вас є глюки - скоріш за все проблема у склі). Доволі непогана основна камера. Смарт швидкий, особливо враховуючи його ціну (версія 4/64). Пластик корпусу і якість збірки на високому рівні, після пів року нещадної експлуатації слідів використання немає. Оплата працює (офіційна сертифікована версія смартфону з глобальною прошивкою). Підтримка швидкої зарядки.
Xiaomi 11T 128GB
Отличный экран, с классной яркостью и хорошим контрастом и насыщенностью. 120 гц, которые открыли мне глаза на новый мир). Очень качественные динамики, хоть и не громкие. Камера супер, очень доволен. Особенно съемка видео, очень качественно + множество доп функций и эффектов. Не хватило символов в основном описании, поэтому напишу сюда. Здесь просто невероятно быстрая зарядка аккума. За пол часа заряжает на 100%. Буквально за десять минут я заряжаю телефон с 20% до 55-60%. Это фан ще→тастика для моего опыта. Заряда хватает на честных полтора активных дня. Если не сильно активничать, то два дня с остатком в 15-20%. Здесь очень неплохая макро камера.
Xiaomi 11T 256GB
Гарний екран та адекватний датчик регулювання яскравості. Непоганий звук в динаміках та гучність при розмові. Основна камера може здивувати напрочуд якісними фото, але за умови чудового освітлення. Також приємно здивувала макро камера, вона дає непоганий результат і навіть не соромно показати такі кадри знайомим фотографам. Дуже чіткий сенсор відбитка пальця. Яскравий ліхтарик. Швидка зарядка (близько 45 хвилин від 0 до 100%). Наявність зарядки та чохла в комплекті. Можливо комусь ще→в нагоді стане ІЧ випромінювач, який може замінити пульт від домашньої електроніки.
Xiaomi Redmi 6 32GB
Качество сборки, эргономика, внешний вид. Мощное железо. Современная ОС с обновлениями "по воздуху". Наличие массы аксессуаров. Очень удобно лежит в руке за счёт соотношения сторон 18:9 - тем, у кого ранее был смарт с диагональю 4,5...5 дюймов, проблем не создаст. ОТЛИЧНЫЙ ЗВУК. Не жмотьтесь на дорогие наушники, стоит того. Неплохие камеры. Макросъёмка и селфи достойные. 3ГБ оперативки, 32ГБ встроенной - за эту цену аналогов очень мало. Сяоми понравился настолько, что купил маме в ще→подарок более простую в освоении модель redmi go - осталась очень довольна.
Xiaomi 11T 128GB
AMOLED, 6.67", 120 Гц. Always on Display (хотя он мне и не нужен, но спасибо, что завезли:-)). Звук шикарный, Dolby Atmos. Батарея заряжается за 35 мин на 100%. MediaTek Dimensity 1200 5G. NFC. Проблем с датчиком приближения нет, работает очень точно, без проблем. Сканер отпечатков пальца сбоку в кнопке питания, срабатывает моментально. Камера огонь. Много интересных режимов для съемки фото и видео. В комплекте силиконовый чехол и наклеенная защитная плёнка, мелоч ще→ь, а приятно:-)
Xiaomi Redmi Note 9T 64GB
Отличный gps, очень быстро находит спутники и уверенно держит. Скорость закачки на одном и том же операторе вдвое выше , чем например у redmi note 8 pro и oppo a9, и вообще ни один аппарат не выдавал такой скорости, на киевстар и лайф доходило до 105 мбит по спидтесту
Xiaomi 11T 256GB
Неплохой процесор, греется меньше снепа888, по производительности на уровне 865± Батарея 5000, быстрая зарядка. Литий-полимерная батарея, вроде как лучше ли-ионной. В общем и целом посчитал предпочтительнее 11т нежели 11i,vs pro, с учётом цены в том числе.
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128GB/6GB
За эту цену... Экран, скорость зарядки, быстрота работы, внешний вид, громкость динамиков норм, работа индикатора разблокировки в кнопке и во время звонка..шустро, пока не зависал/не тормозил, много тем)))телефон с ними как буд-то новый каждый день))
Xiaomi Redmi 6 64GB/4GB
Цена;Камера(без АР модуля);Начинка(только берите в учёт, что не все игры на нём есть); Компактный и хорошо лежит в руке; Работает без перерывов с 2018 и живой(только не садите в ноль, что-бы не вздулся акум); 2 сим-карты и место под микро сд.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Хороша автономність1,5-2 дні автономної роботи навіть при інтенсивному використанні, відносно великий екран та висока яскравість дисплею. Задня панель має текстуроване покриття, за рахунок якого зручно тримати смартфон.
Xiaomi Redmi 6 32GB
Камера со множеством настроек, разблокировка по лицу и по пальцу, формат экрана широкоэкранный 18х9, программное обеспечение MIUI.Мощный современный процессор Helio P22.Управление жестами.Много встроенной памяти.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Удобный,игры тянет на минималках(WOT 60проц.побед),не тянет большие нагрузки,зависает, несколько раз падал, без последствий (бампер должен быть самый лучший)звонилка не подводила,в общем очень качественный
Xiaomi Redmi Note 10 128GB/6GB
Экран Долго держит заряд Быстрая зарядка Присутствует сканер отпечатка пальцев Мощный (В такие игры как Genshin Impact на высоких настройках не очень поиграешь,ибо он сильно греется
Xiaomi Redmi Note 10 128GB/6GB
Фронталка в экране , вполне хватает для игр , с кабелем type c телефон зараяжается с нуля процентов до ста буквально за сорок минут и полной зарядки хватает на дня два .
Xiaomi 11T 128GB
Екран в режимі 120гц Зйомка відео 60к/с Багато режимів для камери Акумулятор, швидкість зарядки Ціна у порівнянні з моделями з такими ж характеристиками
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Зарядка, батарея, экран, сканер отпечатка пальца на кнопке питания, чехол в комплекте, камера, ООЧЕНЬ хороший звук, производительность, и MIUI в целом
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Добра камера, хороший процессор, непоганий динамік. Набагато краще вдалось оформити фронтальну камеру та острівок під неї, ніж в попередніх моделях
Xiaomi Redmi 10C 128GB
Хороший аккумулятор держит +- 2 дня, хорошая производительность, 128 гигов, камеры для меня хватает (как не фотографу), NFC, и лопата 6.71 дюймов
Xiaomi 11T 128GB
Потужнний процесор, об'єм ОЗП/ВП, Amoled екран, вибір частоти екрана, камера, швидка зарядка 67w, NFC, 5G, чохол в комплекті, тонкі рамки екрана.
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128GB/4GB
Сподобалось те що телефон не підлагує при грі , а також вистачає батареї на день , також тут стоять стерео динаміки , гучності вистачає
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Задняя крышка, неплохая произовдительность. Хороший дисплей и неплохая батарея, держит примерно день если играть и просто пользоваться.
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Очень хорошь,и экран отличный и стерео звук и камера супер.Батареи мне хватает на тридцать часов интенсивной роботы
Xiaomi Redmi 10C 64GB/4GB
1. Слот не комбінований. Можна вставити як 2 сім карти так і карту пам'яті. 2. Type-C і 3.5мм роз'єми. 3. Є NFC.
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Качественный amoled экран,качественный стерео звук,отличная автономность 2-3 дня,быстрая зарядка - около часа.
Xiaomi 13 Lite 128GB
Хороший процесор, не грієтся,хороша камера, хороший марериал, хороша плавність і буде оновлятися ще довго
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Не лопата, і не маленький, фото та відео - норм за свої кошти, автономність, швидкість зарадки.
Xiaomi Redmi 6 32GB
Хорошая камера, Маленький рамки, екран Gorila Glass, 8 ядерный процессор, 2 SIM, Карта пам'яти.
Xiaomi Redmi 10C 128GB
Зовнішній вигляд Збірка USB Type C NFC Повноцінний слот SIM1 + SIM2 + MicroSD card
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
1) Большая ёмкость батареи целых 5000. 2) хорошая производительность. 3) камера 6/10
Xiaomi Redmi 8A 32GB/3GB
Мне понравилось то что я іво чучуть розбив не сам екран а сам корпус также не лагает
Xiaomi Redmi Note 10 128GB/4GB
Екран,швидкість,вигляд, хороший динамік, дисплей,дуже швидка зарядка, хороша камера
Xiaomi Redmi 6 64GB/4GB
Живучий телефон. Отработал каждую потраченную на него копейку, даже сверх того.
Xiaomi Redmi 6 32GB
Неплохая камера, разблокировка по лицу и пальцу, батарея, относительно прочный.
Хороший экран (1-120гц) , в активном использовании к концу дня 30% батареи
Дисплей-яркий и приятный Автономностт-долго 16ч Камеры-Класс фотки
Xiaomi Redmi 10C 128GB
Екран, батарея, корпус, пам'ять, швидкість інтерфейсу, гарний для ігор
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 256GB
Хороший екран. Хороший процесор, який майже не гріється. Хороший звук
Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB
Сканер відбитку пальця, батарея, 50 Мп модуль, процесор, NFC, USB-C.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/3GB
Хорошая батарея,большой екран,очень хороший вариант для геймеров
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
большой екран,хорошая батарея, памяти много, классный динамик
Камера основна та макро Матеріали корпусу Екран та розміри
Xiaomi 11T 256GB
Процессор, аккумулятор, камера но только в ручном режыме
Xiaomi 12 256GB/8GB
Компактний, шустрий. Якісний звук та чудова камера.
Недоліки
Xiaomi Redmi 10C 64GB/4GB
1. Якість збирання і матеріали. В моєму екземплярі вже з заводу було дві вм'ятини. Одна біля порту зарядки. Інша біля рамки дисплею. По матеріалам шайба яка навколо камер глянцева плюс туди ще й запихнули сканер відбитка пальців 2. Прошивка. Постійно якісь баги чи глюки. То екран мерехтить на високій і низькій яскравості через те що ввімкнений подвійний тап для пробудження. То іконки зникають. І таких багів море. Всі довго перечисляти. З оновленнями ще й стали вирізати різні фішк ще→и такі як прозорий цент управління. 3. Автономність. Купував його майже на самому старті продаж і після першого ж оновлення автономність впала до 5-6 годин екрану при вай-фай і 50% яскравості дисплею. По цей день нічого не виправили. 4. Камери. Вони тут всі чисто для галочки. Основна ще більш-меньш і то при нормальному освітленні. Всі інші включаючи фронтальну чисто для галочки. Відео режим теж для галочки. Це якщо враховувати що за 6500 вже можна взяти телефон з хорошою камерою. 5. Комплект і зарядка. Телефон підтримує швидку зарядку 18 ватт, але в комплекті ні чохла, ні плівки на екран, ні блока на 18 ватт. Тільки 10 ватт. При чому він не хоче швидко заряжатись від сторонніх блоків швидкої зарядки. Тільки від сяомішного (використовував 5 різних блоків від різних брендів включаючи сяомішний на 22вт) 6.Кривий гіроскоп 7. Кнопка живлення спрацьовує з 2-3 разу. 8. В іграх гріється сильно. 9. Оновлення приходять раз в 2-3 місяці.
Xiaomi 11T 256GB
Відверто слабкий акум, 4-5 годин екрану в кращому випадку. Аудіо пристрої, які підключені по Bluetooth грають на максимальній гучності ЗНАЧНО тихіше ніж при підключенні до інших телефонів чи планшетів і це дуже сильно дратує, бо навушники треба викручувати на 100% і цього навіть не завжди вистачає. Немає оптичної стабілізації в камері і при поганому освітленні часто виходять змазані кадри. Про зум камеру краще взагалі промовчати, це жахіття: ні різкості, ні фокусу нормального, ні ще→світлосили. Ширококутна камера також так собі, без автофокусу і скоріше є просто "аби було". Глючний сенсор наближення, рандомно блокує екран. Просто прошивку також нічого гарного не скажу: реклама, глюки, баги, пожирання ОЗУ невідомо на які задачі.
Xiaomi 11T 128GB
Смартфон довольно большой и тяжелый (меня всё устраивает, но может для кого-то будет проблемой). Отсутствие возможности впихнуть флешку (у меня 8/128, мне больше не нужно, но опять же, для кого-то может быть мало, берите 8/256, но +1500 грн). Знаю, что у некоторых в комплекте был переходник для наушников, у меня его не было. Но он мне и нужен. У меня беспроводные наушники Syllable S115 Plus. В паре с этим смартфоном выдаёт потрясающий звук! Кому нужны классные, относительно недо ще→рогие беспроводные наушники с шикарным басом - рекомендую!
Xiaomi 11T 256GB
Не нравится фронтальная камера точнее не привык после ми9т, как будто родимка на экране)) Камера не лучшая сторона этого девайса, в прошке 888снеп лучше обрабатывает графику. Вопрос будет ли обновление на андроид 12?) Звук в наушниках не плох но немного тише конкурентов. Нету 3.5мм Сяомишные маркетологи с ума народ сведут наделали моделей попробуй разберись ещё, в одном девайсе одно лучше в другом другое постоянно приходится чем-то жертвовать, ми9т был идеальным когда то но у ще→вы устарел уже, захотелось чего-то поновее...
Xiaomi 11T 128GB
У основной камеры слабая детализация , даже на 108 мп. А также непонятно устроен розговорный динамик, такое ощущение что его здесь нет , а звук во время розговора идет от динамика который находится сверху на торце телефона, и во время розговора собеседника слышат все даже на минимальной громкости
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
батарея когда почти не пользуюсь полтора дня, а при большем использовании (в игры не играю) день, даже иногда может не хватить. где там 5000 мАм? Камера тоже не очень, у жены редми 5+ снимает лучше, а этот в описании написано димфрагма обектива f1.8, а на самом деле 2.2.
Xiaomi Redmi 6 64GB/4GB
В некоторых играх грееться, но чехол дефаеет это; Иногда виснет(но скорее всего, это из-за того, что я использую его с 2018); Не совсем много держит аккум(но если использывать как звонилку то долго впринцепе продержиться( но и аккум у меня китайский))
Xiaomi 11T 128GB
Нет записи разговоров и невозможная установка из других источников программы для этого. Не плавная регулировка яркости дисплея. На одном заряде живёт меньше чем заявлено но спасает быстрая зарядка. + Затерается алеофобка если часто играешь.
Xiaomi 11T 256GB
AOD мало шаблонів і мінімум кастомізації(фото прикладів). Малий звук в наушниках для єврорегіона, але його можна скорегувати через інженерне меню. Але за свою вартість, на момент написання це 16к за 256гб, об'єктивно немає до чого причепитись
Xiaomi 11T 128GB
За три недели мне пришлось два раза перезагружать телефон, тк он немного подглючивал. Так же как я описал выше - иногда глючит датчик приближения, и я не могу включить экран при разговоре. Больше минусов не нашел.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Каплевидный вырез (хотя это 2019 год). Через моё время использвания, очень сильно начал глючить тач, хотя он там цел. Довольно кривая прошивка, типо есть неудобства и недостатки, но пользоваться можно.
Xiaomi Redmi 6 32GB
АКБ не хватает ещё хотя бы одного ампера. Я видел, что покупал, поэтому банк брал сразу. Но при умеренном использовании заряда хватит на сутки. СМОТРИТЕ ИНСТРУКЦИЮ ЗАРЯДКИ НА САЙТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ !
Xiaomi Redmi 6 64GB/4GB
Яркость экрана, датчик приближения. Через пару лет заменить плату зарядки (если розболталась, на али стоит 1.5$ с быстрой зарядкой, меняется за 2 минуты) в сервисе за замену разъёма возьмут 7-10$
Xiaomi 11T 128GB
Мікрофон та запис аудіо - присутній легкий шум Декілька разів глючив датчик освітлення, екран затемнявся Нема виходу mini jack для проводних навушників; з'єднання тільки через Bluetooth
Xiaomi Redmi 10C 128GB
Xiaomi. Це і просто зараз не дуже, а ще фірмова оболочка MIUI в якій постійна реклама всюди. Заряд тримати повинен довше як на мене.
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128GB/4GB
Недоліки тут як назвав би те що в світлий день трішки не вистачає яркості, а також тут погана камери , фото виходять так собі
Xiaomi Redmi 10C 64GB/4GB
В комплекті йде повільна зарядка на 1А (кабель доволі якісний при цьому) і немає чохла (раніше Сяомі на цьому не економили).
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Якщо коротко то погано все проц слабкий,пам'яті мало,телефон був "непоганий" коли вийшов зараз вже можна знайти щось краще
Xiaomi Redmi 10C 128GB
Гироскоп полное дерьмо, как будто его вообще нет (не знаю может только у меня такая фигня) в играх гироскопа не хватает.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Бракує оперативної пам'яті, відсутній сканер відбитку пальця. Важко підібрати чохол через заокруглену задню поверхню.
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Полноценный активный экран можно сделать,но будет съедать по 2% аккамулятора в час.Лучше бы был индикатор оповещения.
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 128GB/6GB
Пока не нашла, но субъективно..глазок камеры крупноват, хотя с IPS по другому не выйдет наверное:)
Xiaomi Redmi 10C 64GB/4GB
Быстродействин Ютуб И гугл-50с Бравл-за 1,4 минут Майнкрафт-за 2,5 минут Роблокс- за 1 минуту
Xiaomi Redmi Note 10 128GB/6GB
Камера фотографирует размыто , не во всех приложениях есть поддержка данного формата экрана .
Xiaomi 11T 128GB
Сейчас с прошивкой бывают некоторые проблемы которые очень быстро исправляются обновлениями.
Xiaomi 12 256GB/8GB
Заокруглення на екрані. Досих пір не можу звикнути. Це його найбільший мінус. Це моя думка.
Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB
Гіроскоп, сенсор іноді глючить, системний софт від Xiaomi, реклама в системних додатках.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
По-прежнему не хватает сканера отпечатков пальца. В этом плане эволюция на состоялась...
Xiaomi Redmi Note 10 64GB
Очень много пыли собирается на экране, из-за чего приходится хоть раз в день протирать
Xiaomi 12X 128GB
Датчик приближения ( это уже проблема даже не знаю каких поколений ) , цена завышена
Xiaomi Redmi 6 32GB
Динамик на задней стороне (крышке), Пластиковий корпус, Не обновляется до миот 10.
Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB
Він сам по собі включається,зависає намертво в деяких іграх,після оновлення глюче
Xiaomi Redmi 6 32GB
После 8 месяцев пользования начал тормозить. Субъективно, но может насторожить.
Xiaomi Redmi 8A 32GB/2GB
Свои параметры оправдывает,кому хочется чтобы было больше,надо платить больше
Разчаровало в том что мало Памяті хочаби зробилиби не 2гібабайта а 3гігабайта
После неск. Месяцев использование после включения телефона 1 мин тормозит
Xiaomi Redmi 6 64GB/4GB
Вибро,камера на наше время неоч,иногда тупит сканер отпечатков пальцев
Xiaomi Redmi 10C 64GB/3GB
Камера, думав буде краще знімати, зарядка в комплекті 10 ват.
Xiaomi 11T 256GB
Операцыонка, дизайн мине ненравится где стоит фронталка
Xiaomi Redmi Note 9T 64GB
Единственный минус - нет светодиода для уведомлений
Підбір за параметрами
Дисплей
Частота розгортки дисплея
Вбудована пам'ять
Оперативна пам'ять
Основна камера (роздільна здатність)
Фронтальна камера (роздільна здатність)
Основна камера (особливості)
Фронтальна камера (особливості)