Смартфон Xiaomi Redmi A2 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 8Фото 21 |
Xiaomi Redmi A2 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Helio G36
Камера:2 модулі, 8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi A2 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 87 →Xiaomi Redmi A2 2/32 Light Green | 2 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 2/32Gb Black 989464 | 2 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 2/32Gb Light Blue (Global) | 2 899 грн. |
Xiaomi Redmi A2 2/32GB Light Blue EU 4842928122orig | 2 909 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi A2 2/32Gb Light Green (Global) | 2 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Купили телефон у подарунок дідусю на заміну старому, щоб він міг дивитися YouTube, щось фотографувати та дзвонити. Дідусь подарунком удовольствий) На свою ціну телефон має непогані характеристики, але раджу купувати саме версію на 64 ГБ, бо у неї є 3 ГБ оперативної пам'яті, версія на 32 має тільки 2, що дуже мало. А з рештою - гарний дисплей, гарна камера, гучний динамік, заряд тримає досить довго, що дуже добре для пенсіонера. Однак має зарядку по micro USB, тому й заряджається дуже довго. Ціна
Дисплей Характеристики за свою ціну Заряджання Валентин Прокіпець: користуюся Xiaomi Redmi A2 64GB/3GB кілька місяців |
Телефон купувався для бабусі на всі прохання купити їй кнопковий "з великими кнопками". Телефоном задоволена, пам'яті достатньо для того, щоб завантажити кілька соцмереж і не впертись через кілька місяців у нестачу пам'яті через оновлення системних додатків. - довго тримає батарея
- яскравий дисплей - Великий екран - чистий андроїд - слабкий процесор, затримки в роботі вже з коробки
- камера, що очевидно за такі гроші Yevhenii Kulykivskyi: користуюся Xiaomi Redmi A2 64GB/3GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi A2
Ціни на Xiaomi Redmi A2 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi A2 32 ГБ / 2 ГБ | від 2 599 грн. | 87 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 2 ГБ | від 3 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi A2 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 097 грн. | 102 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →