Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4G 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 21 |
Молодша модель у 12-му поколінні «народного» сімейства смартфонів Redmi Note від Xiaomi. Пристрій підтримує роботу в мобільних мережах LTE і працює під проводом восьмиядерного чіпсету середньої руки Snapdragon 685. У конфігурації смартфону дісталося 4 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR4x і 128 ГБ місця у внутрішньому накопичувачі даних. Щоб не відчувати нестачі в пам'яті, модель отримала окремий слот розширення під картку microSD.
З боку лицьової панелі корпусу Xiaomi Redmi Note 12 4G 128GB/4GB обладнали AMOLED-екраном 6.67-дюймової розмірності по діагоналі. Дисплей гаджета транслює картинку з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і має частоту оновлення до 120 Гц. Потрійна тильна камера смартфона складена з 50 МП провідного сенсора зображення, 8 МП ультраширика та 2 МП макромодуля. Для зйомки селфі та відеодзвінків у моделі застосовується 13 МП фронталка. Корпус апарата має базовий захист від пилу та вологи (IP53). У нього упаковано енергоємну акумуляторну батарею на 5000 мАгод з функцією прискореної 33-ватної зарядки. А ось чип NFC є не у всіх модифікаціях смартфона – цей момент бажано окремо уточнювати безпосередньо у продавця товару.
Купити Xiaomi Redmi Note 12 4G 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 92 →Xiaomi Redmi Note 12 4/128 Ice Blue | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Dual Sim Ice Blue Redmi Note 12 4/12 | 6 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray (Global, NFC) | 5 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Gray EU | 6 090 грн. |
Xiaomi Redmi Note 12 4/128Gb Onyx Gray | 6 499 грн. |
0 0 7 3 |
Нормально Екран імба яскравості вистачає на все, класний дизайн Процесор ну це і так ясно, але від камери я чекав більше Гиперпон : користуюся Xiaomi Redmi Note 12 4G 128GB/4GB кілька місяців |
Непогана модель, акумулятор тримає день при активному користуванні, камера негайно знімає, для повсякденного користування ненавантажуючи підходить. Гарна камера, є розширення оперативної пам'яті, швидка зарядка. Іноді дивно поводиться екран-кольори тьмяні то насиченіші. Дуже дряпається скло навколо камер. |
AMOLRD й 120 герц, прекрасне зображення, також є NFC й добра яскравість, 128 gb пам'яті, у мене 50% заряджає за 23-26 хв, датчик відбитку збоку, шумопоглинання, 120 герц, AMOLED-екран, NFC, швидка зарядка, 5000 мАгод Процесор нажаль не для ігор також немає бездротової зарядки Віталій: користуюся Xiaomi Redmi Note 12 4G 128GB/4GB менше місяця |
Модификації Xiaomi Redmi Note 12 4G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 12 4G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 4G 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 399 грн. | 26 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 12 4G 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 029 грн. | 92 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 12 4G 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 199 грн. | 20 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 12 4G 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 069 грн. | 24 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Note 12 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 7 099 грн. | 35 пропозицій |