Смартфон Xiaomi 14 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
Відео 11Фото 6 |
Xiaomi 14 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ512 ГБ / 16 ГБ
2024 рік14 Pro / Ultraфлагман120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммсупутникUFS 4.0Wi-Fi 7безрамковийDolby VisionLTPO
Екран:6.73 ", 3200х1440 (20:9), 521 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:4 модулі, 50 МП, + 50 МП, та 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:224 г
Визначення серцевого ритму через сканер відбитків пальців на екрані. Два датчики колірної температури, датчик мерехтіння. Лазерний автофокус головної камери. Безступінчаста діафрагма основного об'єктиву. Об'єктиви Leica.
Можливість підключення спеціальних аксесуарів для фотографування (рукояти з кнопкою спуску затвора, керуванням діафрагмою, вбудованою батареєю 1500 мАгод).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi 14 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 54 →Xiaomi 14 Ultra 16/512GB White | 59 999 грн. |
Смартфон Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Black | 59 999 грн. |
Смартфон Xiaomi 14 Ultra 16/512GB White (Global) | 51 499 грн. |
Xiaomi 14 Ultra 16/512GB White EU mj-062934 | 53 434 грн. |
Смартфон Xiaomi 14 Ultra 16/512GB Black (Global) | 55 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Xiaomi 14 Ultra 512GB:
- Двосторонній супутниковий зв'язок Tiantong (повідомлення + голосові дзвінки)
Модификації Xiaomi 14 Ultra
Ціни на Xiaomi 14 Ultra |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 14 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | від 43 270 грн. | 3 пропозиції | ||
Xiaomi 14 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ | від 48 455 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →