Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Amica

Витяжка Amica OSC5231I нержавіюча сталь

Фото - Витяжка Amica OSC5231I нержавіюча сталь
Фото 6
Amica OSC5231I нержавіюча сталь
білий нержавіюча сталь чорний
Колір
Тип і монтажпристінна / вбудована
Оформленнякозиркова
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність89 Вт
Продуктивність (відведення макс.)173 м³/год
Мінімальний рівень шуму53 дБ
Максимальний рівень шуму63 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраFWU 50
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи / 1x4 Вт /
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Висота (макс.)14 см
Ширина50 см
Глибина47 см
Офіційний сайтamica.pl
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.

Купити Amica OSC5231I нержавіюча сталь

Усі ціни 7 →

Витяжка пласка Amica OSC5231I

Витяжка пласка Amica OSC5231I — компактна сталева витяжка шириною 50 см з максимальною продуктивністю 173 м³/год для ефективн... щеого видалення запахів і пару; механічне ступінчасте управління з трьома швидкостями дозволяє швидко підлаштувати потужність під інтенсивність приготування, а LED-освітлення 1x4 W створює комфортне робоче світло над плитою. Алюмінієві жирові фільтри легко
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
5 443 грн.

Аміка OSC5231I

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 476 грн.

Витяжка пласка Amica OSC5231I

Витяжка пласка Amica OSC5231I поєднує стильний дизайн із високою функціональністю. Її сріблястий колір із оздобленням із стал... щеі та скла дозволяє гармонійно вписатися у будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Завдяки компактним розмірам (50 x 14-47 см) вона легко монтується навіть у обмеженому просторі. Максимальна продуктивність у стандартному режимі становить 173 м³/год, що забезпечує
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 440 грн.

Витяжка Amica OSC5231I silver

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
5 009 грн.

Витяжка пласка Amica OSC5231I

Витяжка пласка Amica OSC5231I поєднує стильний дизайн із високою функціональністю. Її сріблястий колір із оздобленням із стал... щеі та скла дозволяє гармонійно вписатися у будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Завдяки компактним розмірам (50 x 14-47 см) вона легко монтується навіть у обмеженому просторі. Максимальна продуктивність у стандартному режимі становить 173 м³/год, що забезпечує
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 437 грн.

Витяжка пласка Amica OSC5231I

Витяжка пласка Amica OSC5231I поєднує стильний дизайн із високою функціональністю. Її сріблястий колір із оздобленням із стал... щеі та скла дозволяє гармонійно вписатися у будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Завдяки компактним розмірам (50 x 14-47 см) вона легко монтується навіть у обмеженому просторі. Максимальна продуктивність у стандартному режимі становить 173 м³/год, що забезпечує
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 446 грн.

Витяжка пласка Amica OSC5231I

Характеристики продуктуРозміри (Ш x В min-max x Г):50 x 14 - x 47 смМаксимальна продуктивність (стандартний режим):173 м3/год... щеРівень шуму63 дБОсвітлення:Світлодіод 1х4 ВтУправліннямеханічнеРегулювання швидкості:ступінчасте 3 ступеніКількість двигунів:1Режим роботиабсорбер; екстракторЖирові фільтри:алюмінієвіДіаметр вихідного отвору для повітря12 смКолірсріблястийОздобленнясталь;
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 447 грн.

Динаміка цін на Amica OSC5231I нержавіюча сталь

Модификації Amica OSC5231I

Ціни на Amica OSC5231I
Amica OSC5231W білийвід 4 507 грн.8 пропозицій
Amica OSC5231I нержавіюча стальвід 5 009 грн.7 пропозицій
Amica OSC5231B чорнийвід 4 381 грн.9 пропозицій