Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Aquatica

Заглибний насос Aquatica 773393

Фото - Заглибний насос Aquatica 773393
Фото 6
Aquatica 773393
продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач
20.4 м³/год
14 м
22.8 м³/год
16 м
Основне
Призначенняканалізація
Характеристики
Макс. продуктивність22800 л/год
Макс. напір16 м
Макс. глибина занурення5 м
Максимальний розмір частинок35 мм
Вміст механічних домішок1500 г/м³
Макс. t рідини40 °С
Показник рН6.5 – 8.5
Захист від сухого ходу
Подрібнювач
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок2"
Двигун
Потужність2000 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Тип двигунаасинхронний
Довжина кабелю живлення7 м
Інше
Клас захисту (IP)X8
Країна походження брендуУкраїна
Матеріал корпусачавун
Матеріал крильчатки / шнекачавун
Вага18.5 кг
Офіційний сайтsigma.ua
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Aquatica 773393

Усі ціни 15 →

Насос каналізаційний Aquatica mid 2 кВт 380 л/хв 16 м з ножем (773393) 773393

Насос каналізаційний Aquatica mid 2 кВт 380 л/хв 16 м з ножем (773393) у нас ви зможете вибрати та придбати від виробника Aqu... щеatica у інтернет каталозі обладнання для опалення Teploradost.com.ua Наші співробітники підберуть Вам чудові товари напишіть нам на електронну пошту або наберіть за телефоном (050) 741-51-55. Також, ви можете купити фекальні насоси від якісних виробників - тільки у нас. Якщо у вас виникли важливі питання по товару Насос каналізаційний Aquatica mid 2 кВт 380 л/хв 16 м з ножем (773393) запитайте необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost.com.ua реалізовує доставку які проживають у регіонах: Черкаси, Кропивницький, Чернівці та в ін. регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 18 міс. від виробника
Поскаржитись
6 026 грн.

Aquatica насос каналізаційний 2.0кВт Hmax 16м Qmax 380л / хв з ножем (773393)

Тип: глибинні насоси / Потужність, кВт: 2.0 / Продуктивність, л/год: 22800 / Висота подачі, м: 16 / Максимальна температура в... щеоди, ° C: 40 / Довжина кабелю, м: 7
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 633 грн.

Насос Aquatica каналізаційний 2.0 кВт. (773393)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 18 міс.
Поскаржитись
6 550 грн.

Дренажно-фекальний насос Aquatica WQDa10-16-2.0CF з ножем 773393

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Насос каналізаційний Aquatica MID 2.0 кВт Hmax 16 м Qmax 380 л / хв (773393) 773393

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 18 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Aquatica 773393

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aquatica 773393

Ціни на Aquatica 773393
Aquatica 773392 від 5 760 грн.16 пропозицій
Aquatica 773393 від 6 026 грн.16 пропозицій