Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Aquatica

Заглибний насос Aquatica 773320

Фото - Заглибний насос Aquatica 773320
Aquatica 773320
відцентровийпоплавковий вимикач
8 м³/год
7 м
9 м³/год
7.5 м
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність8000 л/год / максимальна /
Макс. напір7 м / максимальний /
Принцип діївідцентровий
Макс. глибина занурення5 м
Макс. t рідини40 °С
Показник рН6.5 – 8.5
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1 1/2"
Двигун
Потужність180 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Тип двигунаасинхронний
Довжина кабелю живлення5.3 м
Інше
Клас захисту (IP)68
Країна походження брендуУкраїна
Матеріал корпусанержавіюча сталь / чавун /
Матеріал крильчатки / шнекапластик
Габарити166x121x335 мм
Офіційний сайтsigma.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Aquatica 773320

Усі ціни 16 →

Дренажний насос Aquatica 0.18 кВт 133 л/хв 5.3 м кабель 773320

Дренажний насос Aquatica 0.18 кВт 133 л/хв 5.3 м кабель надаємо можливість придбати від виробника Aquatica у магазині опалюва... щельних товарів Teploradost.com.ua Наші співробітники оберуть для вас найкращі компоненти зверніться до чату на сайті або зателефонуйте за номером телефону (050) 741-51-55. Також, знаходиш дренажні насоси від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо у вас виникли важливі питання за цим товаром Дренажний насос Aquatica 0.18 кВт 133 л/хв 5.3 м кабель запросіть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradost.com.ua реалізовує доставку покупцям у містах: Київ, Кам янець-Подільський, Бердянськ , а також інші куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 18 міс. від виробника
Поскаржитись
3 299 грн.

Насос дренажний Aquatica 0.18 кВт Hmax 7м Qmax 133л/хв (773320)

Тип: поверхневі насоси / Потужність, кВт: 0.18 / Продуктивність, л/год: 7980 / Висота подачі, м: 7 / Максимальна температура... щеводи, ° C: 40 / Довжина кабелю, м: 5.3
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 881 грн.

Насос дренажний Aquatica 0.18 кВт Hmax 7 м Qmax 133 л / хв (773320)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись

Занурювальний насос Aquatica 773320

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
3 832 грн.

Дренажно-фекальний насос Aquatica V180F 773320

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Aquatica 773320

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aquatica 773320

Ціни на Aquatica 773320
Aquatica 773320 від 3 299 грн.16 пропозицій
Aquatica 773321 від 3 996 грн.16 пропозицій