Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Arcos

Гриль-сковорідка Arcos Thera 719300 24 см

Фото - Сковорода Arcos Thera 719300 24 см
Фото 4
Arcos Thera 719300
24 см28 см
Колір
Тип
гриль
Розмір
24 см
Вага
1.2 кг
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал ручок
силікон
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
рифлене дно
носик для зливу
Країна походження бренду
Іспанія
Офіційний сайт
arcos.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Багатошарова антипригарна система Eclipse без додавання шкідливих PFOA матеріалів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Arcos Thera 719300 24 см

Усі ціни 9 →

Сковорода гриль Arcos 24х24 см Thera (719300) 24х24 см Thera (719300)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
2 299 грн.

Сковорода гриль 24х24 см з антипригарним покриттям Thera Arcos (719300)

Сковорода гриль 24х24 cм з посиленим антипригарним покриттям серії Thera від Arcos особлива своїм оригінальним дизайном та... щеякісним виконанням. Корпус антипригарної сковороди виготовлений з литого алюмінію. Містить багатошарову антипригарну систему Eclipse® без додавання шкідливих PFOA матеріалів. Тому є повністю безпечною для використання. Підходить сковорода для індукційної,
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 230 грн.

Сковорода-гриль ARCOS Thera (719300) NW32218

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись

Сковорода гриль Thera Arcos 24 см з антипригарним покриттям (719300)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 999 грн.

Сковорода гриль 24х24 см з антипригарним покриттям Thera Arcos (719300) M-719300

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Arcos Thera 719300 24 см

Модификації Arcos Thera 719300

Ціни на Arcos Thera 719300
Arcos Thera 719300 24 смвід 1 999 грн.10 пропозицій
Arcos Thera 719400 28 смвід 2 250 грн.9 пропозицій