Персональный компьютер Artline Gaming X59 X59v41
Фото 19 | от 77 057 до 78 399 грн. Сравнить цены 18 →Проц:Core i5, 13500, 2.5 ГГц ОЗУ:32 ГБ Видео:GeForce RTX 4070 SUPER, 12 ГБ Накопитель:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модификации Artline Gaming X59 24
Характеристики
Artline Gaming X59 X59v41 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Artline Gaming X59 X59v41
Цвет:
Сортировать
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59 (X59v41) X59v41 | 78 399 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X59WHITE (X59WHITEv41) | 78 165 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X59WHITE (X59WHITEv41) | 77 791 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X59WHITE (X59WHITEv41) | 77 057 грн. |
Компьютер ARTLINE Gaming X59 (X59v41) X59v41 | 78 399 грн. |
еще предложения 13 → |
Закрыть
За ті самі грощі краще всеж таки зібрати потужніший та більш якісніший пк власноруч. Половину запчастин довелося замінити через пів року. Ну... він працює Дуже дешевий корпус, чатина стійок для материньської плати були криві, що призвело до викривлення плати.
Відсутність стандарнтної комплектації, яка повинна бути в комлекті із запчастинами Відсутність гарантії на окремі запчастини, лише на комп'ютер в цілому Ярослав Малёванный: пользуюсь Artline Gaming X59 более года |
Добавить отзыв
Рекомендуем