ИБП Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 ВА
Видео 10Фото 5 |
Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 ВА |
|
Как выбрать аккумулятор для ИБПКакие бывают технологии аккумуляторов для ИБП, как рассчитать их требуемую ёмкость и правильно учитывать зарядный ток?
Как рассчитать время работы домашней и компьютерной техники от аккумуляторных батарейСколько продержится от ИБП условный компьютер или холодильник при отключениях света?
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Volt Polska.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 ВА
Все цены 34 →Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 1000 E 12/230V (700/ | 7 086 грн. |
Volt Polska Sinus PRO 1000E офіційна гарантія є в наявності | 4 699 грн. |
Гібридне ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1000E 12V 220V (3SP091012E) | 4 880 грн. |
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою (ДБЖ) для котлів V | 6 499 грн. |
Volt Polska SINUS PRO 1000E 12V 220V (3SP091012E) | 5 450 грн. |
eще 20 предложений
Купував цю модель + гелевий АКБ на 100 ампер годин, сугубо для живлення газового котла в умовах постійного вимкнення світла. З своєю задачею він справився на відмінно . Котел запустився без будь яких проблем . У разі вимкнення світла, він автоматично перемикається на АКБ, при цьому на котлі не вискакує жодної помилки. Забув що таке скачки напруги (у відношенні котла) він автоматично відключається від мережі якщо напруга за низька, або зависока. Трохи шумить під час охолодження, проте він стоїть в мене на кухні (саме через це обирав гелеву АКБ) і він мені не скільки не заважає. |
Купували Sinus PRO 800E в комплекті із акумулятором AGM на 100 А*год через постійні відключення світла для живлення газового котла та інших малопотужних приладів в квартиру.
Зі своїми задачами справляється на відмінно, потягнув навіть холодильник (правда інверторний) без проблем. Дисплей добре читається, та зрозумілий. Оснащений двома розетками 230 В позаду. Єдиний нюанс — це шум від охолодження. В одному приміщенні з ним некомфортно знаходитись коли відбувається заряджання акумулятора або йде розрядка через значне навантаження. Хоча зрозуміло, що він не створювався для використання в житлових приміщеннях. Окрім котла, використовуємо для зарядки ноутбуків, живлення монітора чи телевізора та освітлення. компактність, зручність у використанні, повертає цивілізацію в оселю) доволі шумний Валерій O.: пользуюсь Volt Polska Sinus PRO 800E несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Volt Polska Sinus PRO 1000E
Цены на Volt Polska Sinus PRO 1000E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500E 500 ВА | от 2 699 грн. | 34 предложения | ||
Volt Polska Sinus PRO 800E 800 ВА | от 3 399 грн. | 43 предложения | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 ВА | от 4 489 грн. | 35 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →