Ігровий монітор Asus ROG Strix OLED XG32UCDS 31.5 " чорний
Фото 6
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:QD-OLED, відгук 0.03 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 500 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики ROG Strix OLED XG32UCDS
Колір
Типігровий монітор
Діагональ31.5 "
Дисплей
Тип матриціQD-OLED
Покриття екранаглянцеве / Anti-Reflection /
Частота кадрів165 Гц
Розмір пікселя0.18 мм
Час відгуку (GtG)0.03 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м² / 1,000 кд/м² пікова HDR /
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (DCI P3)99 %
Підтримка HDRDisplayHDR True Black 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.1
USB-C (DP Alt Mode)
Передача потужності
Потужність PD15 Вт
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор присутності
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
AMD FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-Sync Compatible
Поворот екрана / +- 25° /
Регулювання висоти / 110 мм /
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
висвітлення темних ділянок / Shadow Boost /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність50 Вт
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)718x562x188 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)718x431x74 мм
Вага6.6 кг
Вага без підставки4.6 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Усі ціни 43 →
Монітор 32" ASUS ROG Strix XG32UCDS (90LM0B50-B01371) 90LM0B50-B01371
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Монітор 31.5" ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS (90LM0B50-B01371) 90LM0B50-B01371
Монітор 31.5" ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS (90LM0B50-B01371) / ASUS / 10 біт / 31.5" / 4K UHD 3840x2160 / QD-OLED / 165Hz / 0... ще.03ms / Широкоформатні (16:9) / 1000 cd/m² / 1 500 000:1 / 100x100 / 36міс. / 00-00082776
Офіційний партнер Asus
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Asus Монітор Asus ROG Strix XG32UCDS Black 31.5 (90LM0B50-B01371)
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 12 міс.
Монітор ігровий 31.5" ASUS ROG Strix XG32UCDS (90LM0B50-B01371)
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Монітор Asus 31.5" ROG Strix XG32UCDS OLED 165Hz 90LM0B50-B01371 (UA)