Ігровий монітор Asus ROG Strix XG27ACMES-W 27 " білий (90LM0C92-B01171)
Фото - Монітор Asus ROG Strix XG27ACMES-W 27 "  білий
Фото 7
27 " 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:255 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (DP Alt Mode) • DisplayPort v1.4 • HDMI v2.1
Безпосередньо для геймерського застосування знадобиться швидка реакція (від 0.3 до 1 мс від сірого до сірого), висока плавність відеоряду з частотою оновлення до 255 Гц, підтримка профільних технологій та опцій, від AMD FreeSync Premium до відображення лічильника FPS, таймера і прицілу, висвітлення темних зон кадру, зручною панеллю налаштувань. Екран безпечний для зору завдяки фільтрації шкідливого синього світла, що підтверджено сертифікатом TÜV Rheinland. З додаткових характеристик моделі вирізняється велика кількість інтерфейсів передачі відео, де DisplayPort v 1.4 і HDMI 2.1 доповнює USB-C (DisplayPort Alt Mode). Він також дозволяє заряджати мобільні гаджети або периферію (функція Power Delivery з потужністю до 15 Вт).
Всі характеристики
Характеристики ROG Strix XG27ACMES-W
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів255 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)1 мс / 0.3 мс мінімальне /
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)133 %
Колірне охоплення (DCI P3)97 %
Підтримка HDRDisplayHDR 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
Потужність PD15 Вт
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 45° /
Регулювання висоти / 110 мм /
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність23 Вт
Габарити (ШхВхТ)615x503x189 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)615x367x63 мм
Вага5.96 кг
Вага без підставки3.87 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Маркування виробника
90LM0C92-B01171
Усі ціни 41 →
Монітор 27" ASUS ROG Strix XG27ACMES-W (90LM0C92-B01171) 90LM0C92-B01171
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Asus Монітор Asus ROG Strix XG27ACMES-W White 27 (90LM0C92-B01171)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMES-W (90LM0C92-B01171) IPS White 255Hz 90LM0C92-B01171
ШОЗ нами 7 років
Гарантія: 36 міс.
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMES-W White - 27" IPS / 2560×1440 / 255 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible, Ad
Монітор Asus ROG Strix XG27ACMES-W — це потужний 27"-дюймовий ігровий дисплей, спеціально розроблений для кіберспортсменів і... щезатятих геймерів, які прагнуть досягти найвищих результатів у своїх іграх. Завдяки технології ASUS Fast IPS час відгуку становить всього 0.3 мс, що мінімізує артефакти й дозволяє отримати надзвичайно чітке зображення під час активних сцен. Частота оновлення 255