Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus V16 V3607VH [V3607VH-RP017]

Фото - Ноутбук Asus V16 V3607VH (V3607VH-RP017)
Відео 5Фото 30
Порівняти ціни 8 →
Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10)
Процесор:Core 5, 210H, 1.6 ГГц
Відеокарта:RTX 5050
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:2 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus V16 V3607VH 4
Характеристики
Asus V16 V3607VH [V3607VH-RP017]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1200 (16:10)
Частота зміни кадрів144 Гц
Яскравість300 нт
Колірне охоплення (NTSC)45 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore 5
Модель210H
Кодова назва процесораRaptor Lake (Series 2)
Кількість ядер8 (4P+4E)
Кількість потоків12
Тактова частота1.6 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.8 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)45 Вт
Тест Passmark CPU Mark19210 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5050
Об'єм відеопам'яті8 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Підтримка VR
Тест 3DMark0647989 points
Тест 3DMark Vantage P76534 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються2
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї63 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення150 Вт
Інше
Передвстановлена ОСбез ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)357x251x22 мм
Вага2 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Де купити Asus V16 V3607VH [V3607VH-RP017]

Asus Ноутбук Asus V16 (V3607VH-RP017) Black

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
54 699 грн.

Ноутбук Asus V16 V3607VH (V3607VH-RP017)

Zhuk.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
54 857 грн.

Ноутбук Asus V16 V3607VH (V3607VH-RP017) V16 V3607VH (V3607VH-RP017)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)
Поскаржитись
55 935 грн.

Ноутбук Asus V16 (V3607VH-RP017) Black

Soho.com.uaЗ нами 1 рік (Київ)
Поскаржитись
54 829 грн.

Ноутбук Asus V16 V3607VH-RP017 Intel Core 5 210H/16/1TB SSD/RTX 5050 8GB

Маркетплейс: Rozetka.ua  Jostiquz З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
50 925 грн.

Ноутбук ASUS V16 V3607VH-RP017 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  THANOS З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
55 549 грн.

Ігровий ноутбук Asus V16, (V3607VH-RP017) 16" / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / RTX 5050 / Без ОС

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
60 030 грн.

Ноутбук ASUS V16 V3607VH-RP017MXM (V3607VH-RP017MXM-UPGRADE), INTEL CORE 5 210H / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / RTX 5050 8GB / Без

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
68 630 грн.

Динаміка цін на Asus V16 V3607VH [V3607VH-RP017]

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди