Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Риболовля   /   Надувні човни   /   Bark

Надувний човен Bark B-300K

Фото - Надувний човен Bark B-300K
Фото 5
Bark B-300K
Основне
Типгребний
Кількість місць4
Вантажопідйомність375 кг
Оснащення
Тип днищаплоске
Покриття днищажорсткий настил фанерний
Транецьнемає
Сидінняжорсткі фіксовані
Додатковоручки для перенесення
поворотні кочети
рим
леєрний трос
Характеристики
Кількість гермовідсіків2
Діаметр балона40 см
Розміри (ДхШ)300х146 см
Розміри (в складеному вигляді)110х45х35 см
Щільність тканини850 г/м²
Вага26 кг
Комплектація
Весла
Насос
Ремкомплект
Сумка для човна
Дата додавання на E-Katalogсічень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.

Купити Bark B-300K

Усі ціни 7 →

Надувний човен ПВХ Bark B-300KPD 3,0 м тримісний гребний суцільний настил молдинг пересувні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
18 610 грн.

Надувний човен ПВХ Bark B-300KP 3,0 м тримісний гребний суцільний настил молдинг стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
18 120 грн.

Надувний човен ПВХ Bark B-300KNPD 3,0 м тримісний гребний з транцем суцільний настил молдинг стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 560 грн.

Надувний човен ПВХ Bark B-300K 3,0 м тримісний гребний суцільний настил стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 130 грн.

Надувний човен ПВХ Bark B-300KNP 3,0 м тримісний гребний з транцем суцільний настил молдинг стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 080 грн.

Надувний човен ПВХ Bark B-300KND 3,0 м тримісний гребний з транцем суцільний настил стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Надувний човен ПВХ Bark B-300KN 3,0 м тримісний гребний з транцем суцільний настил стаціонарні сидіння

Маркетплейс: Rozetka.ua  Туристо З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Bark B-300K

Модификації Bark B-300K

Ціни на Bark B-300K
Bark B-190K від 10 810 грн.2 пропозиції
Bark B-210K від 12 650 грн.2 пропозиції
Bark B-250K від 14 350 грн.1 пропозиція
Bark B-260K від 14 450 грн.7 пропозицій
Bark B-270K від 16 070 грн.7 пропозицій
Bark B-280K від 15 650 грн.7 пропозицій
Bark B-300K від 17 130 грн.7 пропозицій