Надувний човен Bark B-260K
Фото 5 |
Bark B-260K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark B-260K
Усі ціни 14 →Надувний гребний човен двомісний BARK B-260KND з навісним транцем, пересув | 12 959 грн. |
Надувний гребний човен двомісний Bark B-260KNP слоінь-книжка з навісним тр | 13 351 грн. |
Надувний гребний човен двомісний Bark B-260K книжка | 11 757 грн. |
Надувний гребний човен двомісний BARK B-260KN слоінь-книжка з навісним тра | 12 541 грн. |
Надувний гребний човен двомісний Bark B-260КPD зі слань-книжкою та приваль | 13 270 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bark B-260K
Ціни на Bark B-260K |
---|---|---|---|---|
Bark B-190K | від 7 008 грн. | 11 пропозицій | ||
Bark B-210K | від 8 195 грн. | 8 пропозицій | ||
Bark B-250K | від 10 090 грн. | 4 пропозиції | ||
Bark B-260K | від 10 160 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark B-270K | від 11 300 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark B-280K | від 11 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Bark B-300K | від 12 050 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →