Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 (PPAD020001)
Видео 8Фото 5 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 40000mAh Adaman Metal Digital Displ | 1 899 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 40000mAh Adaman Metal Digital Displa | 1 899 грн. |
Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 40000mAh 22.5W | 2 434 грн. |
Портативный аккумулятор Baseus Adaman Digital Display 22.5W 40000mAh black | 2 276 грн. |
0 0 2 4 |
Гарний павербанк. Якісна збірка. Заряд тримає дуже гарно. Ємність відповідає заявненій.М ожливість заряджати два пристрої одночасно дуже класна опція. Недоліків не помітив. Ємність, надійність. не виявлено not_now_d: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 более года |
Обожнюю цей бренд. Я дуже ним задоволений. Часто використовую у повсякденні. Особливо вдячний за екранчик, який показує струм та напругу) Якість збірки також на висоті, витримує падіння. Важливо! можна заряджати навушники.
Єдине, довго заряджається. Якість, можна заряджати навушники, екран нема Лев Кравчук: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 более года |
Повербанк виконує всі функції, які вказав виробник.
Дуже здивувала швидка зарядка. В мене блок живлення від телефону 33w тут 22.5w. І все ж до 80% телефон заряджає швидкою зарядкою, а потім звичайна. Мені його вистачає на 3-4 зарядки смартфону. Повна зарядка павербанку 6 годин. Місяць не користувався і заряд 100%. Швидка зарядка, колір та матеріал корпусу, індекатор заряду, довго тримає заряд на сонці погано видно індекатор заряду Aleksandr Shibaev: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 несколько месяцев |
Показано 3 из 6 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000
Цены на BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | от 700 грн. | 17 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | от 849 грн. | 15 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | от 812 грн. | 46 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | от 1 149 грн. | 9 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | от 1 152 грн. | 1 предложение | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | от 1 899 грн. | 4 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →