Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000
Видео 8Фото 9 |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000
Все цены 15 →Портативное зарядное устройство BASEUS ADAMAN2 PPAD040001 на 10000mAh 30ВТ | 899 грн. |
Повербанк 10000 мАгод 30Вт Type-C 2x USB Baseus Adaman2 PPAD040001 | 899 грн. |
Повербанк Baseus Adaman 2 Digital Display Fast Charging 10000 mAh 30W Whit | 1 248 грн. |
Батарея універсальна Baseus Adaman2 10000mAh 30W, PD, QC, SCP, Black (PPAD | 1 480 грн. |
Baseus Adaman2 10000mAh 30W, PD, QC, SCP, Black PPAD040001 | 1 209 грн. |
eще 10 предложений
0 0 2 4 |
Гарний павербанк. Якісна збірка. Заряд тримає дуже гарно. Ємність відповідає заявненій.М ожливість заряджати два пристрої одночасно дуже класна опція. Недоліків не помітив. Ємність, надійність. не виявлено not_now_d: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 более года |
Обожнюю цей бренд. Я дуже ним задоволений. Часто використовую у повсякденні. Особливо вдячний за екранчик, який показує струм та напругу) Якість збірки також на висоті, витримує падіння. Важливо! можна заряджати навушники.
Єдине, довго заряджається. Якість, можна заряджати навушники, екран нема Лев Кравчук: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 более года |
Повербанк виконує всі функції, які вказав виробник.
Дуже здивувала швидка зарядка. В мене блок живлення від телефону 33w тут 22.5w. І все ж до 80% телефон заряджає швидкою зарядкою, а потім звичайна. Мені його вистачає на 3-4 зарядки смартфону. Повна зарядка павербанку 6 годин. Місяць не користувався і заряд 100%. Швидка зарядка, колір та матеріал корпусу, індекатор заряду, довго тримає заряд на сонці погано видно індекатор заряду Aleksandr Shibaev: пользуюсь BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 несколько месяцев |
Показано 3 из 6 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000
Цены на BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | от 698 грн. | 17 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | от 849 грн. | 15 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | от 849 грн. | 47 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | от 1 149 грн. | 9 предложений | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | от 1 152 грн. | 1 предложение | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | от 1 899 грн. | 5 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →