USB-хаб BASEUS Square Round 4 in 1 USB HUB Adapter (CAHUB-AY01)
BASEUS Square Round 4 in 1 USB HUB Adapter |
Цвет | | Тип | USB-хаб | Исполнение | внешний | Подключение | USB A | Интерфейс подключения | 3.2 gen1 | USB А | 4 шт | Интерфейс USB A | 2.0 и 3.2 gen1 | Внешний блок питания | / microUSB / | Длина кабеля | 17 см | Индикатор активности | | Материал корпуса | пластик | Дата добавления на E-Katalog | июль 2020 | Маркировка производителя | CAHUB-AY01
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
|
| Baseus Square Round 3USB 2.0 + 1USB 3.0 (CAHUB-AY01)USB-A хаб Baseus Square Round 3USB 2.0 + 1USB 3.0 (CAHUB-AY01) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | 290 грн. | | |
|
| USB-хаб Baseus 4in1 Square Round USB to USB3.0+3xUSB2.0 1m Black (CAHUB-AYОригінальний USB Hub на 4 пристрої Baseus Square Round. Основні переваги Зібраний дуже якісно і монолітно. Підтриму... ещеє високу швидкість передачі даних (до 5Гб/с) завдяки підтримці USB 3.0. Легко справляється з підключенням жорстких дисків місткістю до 4 ТБ. Для таких завдань передбачено підключення додаткового живлення від роз'єму Micro - USB (кабель і блок живлення не входять в комплект Wizz.com.uaНовый магазин (Киев) Гарантия: 12 мес. от магазина Пожаловаться | 429 грн. | | |
|
| Baseus Square Round USB 3.0 to USB 2.0 3-ports (CAHUB-AY01) Black CAHUB-AYОфициальная гарантия. Telemart.uaС нами 10 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 299 грн. | | |
|
| Baseus USB-ХАБ BASEUS SQUARE ROUND USB TO USB 3.0 + 3USB 2.0 (1M) CAHUB-AYЗручність. Функціональність. СтильBaseus Square Round – надійний та простий у використанні USB-хаб із чотирма роз'ємами USB T... ещеype-A, який розширить можливості вашого комп'ютера. За допомогою аксесуару можна підключити мишку, клавіатуру, флеш-накопичувач або інший периферійний пристрій. А висока швидкість передачі даних гарантує швидке копіювання файлів та стабільну роботу пристроїв.Порти USB Type-AФлешки, клавіатури, миші, USB-вентилятори та світильники – більшість периферійних пристроїв випускається з інтерфейсом USB Type-A. Концентратор оснащений чотирма портами USB Type-A. При цьому три виходи підтримують стандарт USB 2.0 (швидкість до 480 Мбіт/с), а четвертий може похвалитися сумісністю з USB 3.0 (швидкість до 5 Гбіт/с).Для енергоємних пристроївBaseus Square Round підтримує жорсткі диски до 4 Тб. Для коректної роботи з такими енергоємними периферійними пристроями передбачено роз'єм Micro-USB, за допомогою якого можна підключити додаткове живлення концентратора (кабель та блок живлення не входять до комплекту постачання).Блискавична синхронізаціяПідключення концентратора до цифрових пристроїв не потребує інсталяції драйверів або інших налаштувань. Достатньо з'єднати конектор із роз'ємом комп'ютера та хаб готовий до роботи. Активність Baseus Square Round відображає LED-індикатор приємного білого кольору. А завдяки тому, що кабель зі штекером USB Type-C виконаний вбудованим, він ніколи не загубиться. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 299 грн. | | |
|
| Baseus Square Round USB to USB 3.0 + 3USB 2.0 1 m (CAHUB-AY01) SquareRoundШвидкість передачі даних/5 Гбіт/с|Кількість слотів/4|Колір виробника/Чорний|Бренд/Baseus|Особливості, додаткові характеристик... ещеи/
- Интерфейс подключения: USB Type-C
- Количество USB выходов: 4 шт |Тип/USB-хаб|Інтерфейси/USB 2.0, USB 3.0|Гарантійний термін/1 рік|Роз'єми USB/USB 2.0, USB 3.0|Сумісність/Универсальная COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 399 грн. | | |
Видеообзоры
Baseus Square Round 4 in 1 USB Hub Adapter #quickbazarbd#Baseus #baseusoriginal #baseusadapter
11 сентября 2022203 просмотра
Baseus Square Round 4 in 1 USB Hub Adapter #baseusoriginal #baseusadapter #hub #smarthub
8 июня 2022277 просмотров
Baseus Square round 4 in 1 USB HUB Adapter Price In Bangladesh || এক USB HUB-এ জীবন পার..!
16 августа 2023339 просмотров
Baseus Square Round 4 in 1 USB Hub Adapter #Baseus #baseusoriginal #baseusadapter #smarthub #4in1
4 июня 2022138 просмотров
Динамика цен на BASEUS Square Round 4 in 1 USB HUB Adapter