Казан Brizoll 12-002-1 2 л
Фото 10 |
Brizoll 12-002-1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll 12-002-1 2 л
Все цены 8 →Brizoll 12-002-1 | 410 грн. |
Казан алюмінієвий з дужкою та кришкою Brizoll Турист 2 л (12-002-1) | 329 грн. |
Казан алюмінієвий Brizoll 2л 12-002-1 | 480 грн. |
Котел алюмінієвий BRIZOLL 2.0 l (12-002-1) | 380 грн. |
Казан алюмінієвий з дужкою та кришкою BRIZOLL "Турист" 2л (12-002-1) | 531 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →