Смеситель CHAMPION SUS-011 CH0306
CHAMPION SUS-011 CH0306 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить CHAMPION SUS-011 CH0306
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом CHAMPION SUS-011 сатин | 891 грн. |
Змішувач для кухні Champion SUS-011 (CH0306) | 891 грн. |
Змішувач для кухні CHAMPION SUS-011 з рефлекторним виливом (CH0306) | 891 грн. |
Змішувач для кухні Champion SUS-011 з рефлекторним виливом (CH0306) | 891 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →