Кондиціонер Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A 20 м²
![]() |
Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A 20 м²
2024 рікPerfera7000 BTUінверторсенсор присутностірозумний дімробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -21 °C
Споживання:370/500 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, керування зі смартфона
Всі характеристики
Характеристики Perfera FTXM20A/RXM20A
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Купити Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A 20 м²
Усі ціни 17 →Daikin Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A | 73 542 грн. |
Кондиціонер Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A Wi-Fi NEW | 68 189 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A 240820231270 | 79 392 грн. | ![]() |
| 74 246 грн. |
| 53 340 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A
| Ціни на Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A |
|---|---|---|---|---|
| Daikin Perfera FTXM20A/RXM20A 20 м² | від 53 340 грн. | 17 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM25A/RXM25A 25 м² | від 60 990 грн. | 17 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM35A/RXM35A 35 м² | від 68 140 грн. | 16 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM42A/RXM42A 42 м² | від 83 520 грн. | 14 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM50A/RXM50A 50 м² | від 93 820 грн. | 17 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM60A/RXM60A 60 м² | від 142 983 грн. | 8 пропозицій | ||
| Daikin Perfera FTXM71A/RXM71A 71 м² | від 161 649 грн. | 8 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →