Кондиціонер Daikin Perfera FTXM42R 42 м²
Фото 10 |
Daikin Perfera FTXM42R 42 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
Функції:нічний режим
2-х зонний сенсор присутності дозволяє автоматично направляти потік повітря в бік від людей. Тепловий бустер дозволяє швидко прогріти приміщення. Висока енергоефективність при роботі як на охолодження і на обігрів.
Уточнюйте наявність Wi-Fi модуля в комплекті поставки.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Perfera FTXM42R
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Perfera FTXM42R 42 м²
Daikin Daikin Perfera FTXM42R | 25 402 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Perfera FTXM42R | 25 402 грн. |
Внутренний блок Daikin Perfera FTXM42R | 21 922 грн. |
Модификації Daikin Perfera FTXM42R
Ціни на Daikin Perfera FTXM42R |
---|---|---|---|---|
Daikin Perfera FTXM20R 20 м² | від 17 460 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM25R 25 м² | від 18 182 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM35R 34 м² | від 20 010 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM42R 42 м² | від 21 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM50R 50 м² | від 32 887 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM60R 60 м² | від 34 375 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Perfera FTXM71R 71 м² | від 38 455 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →