Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Дрилі й шурупокрути   /   DeWALT

Дриль-шурупокрут DeWALT DCD805E2T

Фото - Дриль / шурупокрут DeWALT DCD805E2T
Відео 4Фото 29
DeWALT DCD805E2T
Основне
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Кількість обертів650/2000 об/хв
Макс. кількість ударів34000 уд/хв
Крутний момент90 Нм
з регулюванням
15 ступенів
Редуктор2-швидкісний
Кількість швидкостей2
Реверсповзунковий
Вага1.66 кг
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона13 мм
Макс. ⌀ свердління дерева55 мм
Макс. ⌀ свердління металу13 мм
Макс. ⌀ свердління бетону13 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Електронний захист двигуна
Функції та можливості
Функціїударний режим
безщітковий двигун
підсвічування
синхронізація зі смартфоном
Комплектаціякейс (сумка)
зарядний пристрій DCB112
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор2 шт.
Акумуляторна платформаDeWALT 18V XR
Напруга батареї18 В
Ємність акумулятора1.7 Агод
Модель акумулятораDCBP034
Сумісні акумуляториDCB180, DCB181, DCB182, DCB183, DCB184, DCB185, DCB187, DCB189, DCB546, DCB547, DCB548, DCB549
Час зарядки50 хв
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022

<b>Бездротовий дриль-шурупокрут професійного класу, призначений для використання на будівництві, в цеху, при виконанні монтажних і складальних робіт або в інших ситуаціях. Інструмент оснащений безщітковим мотором, що забезпечує значну потужність і економне витрачання заряду АКБ. У нього є гальмо для швидкої зупинки патрона та електронна система захисту від перевантаження і перегріву.

Редуктор дриля-шурупокрута DeWALT DCD805E2T має дві швидкості: для свердління (2000 об/хв) і роботи з кріпленням (650 об/хв). Працюючи з гвинтами і шурупами, користувач може регулювати крутний момент (до 90 Нм) за допомогою регулювальної муфти. У режимі свердління з цим шурупокрутом можна робити отвори в деревині (до ⌀55 мм), металі (до ⌀13 мм) і бетоні (до ⌀13 мм при увімкнутому ударному режимі). Швидкозатискний патрон дозволяє швидко змінювати оснащення. Як джерела живлення використовуються акумулятори DeWALT 18V XR. У комплекті є дві батареї, кожна з яких має ємність 1.7 Ач, зарядний пристрій і пластиковий кейс.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.

Купити DeWALT DCD805E2T

Усі ціни 19 →

Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут DeWALT DCD805E2T, 2 акб 18.0 В XR Li-lon PowerStack PowerStack 1.7 Ah в TSTAK

Акумуляторна система 18 В XR Li-lon PowerStack; Ємність акумулятора 1.7 Аг; Макс. крутний момент 90 Нм; Вага (без акумулятора) 1.34 кг
Dewalt-tools.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
24 899 грн.

Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCD805E2T, 2x1.7 Ah, з/п, у валізі TSTAK

Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Дриль-шуруповерт DEWALT XR Li-Ion PowerStack (DCD805E2T) DCD805E2T

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD805E2T

Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
25 699 грн.

Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий ударний DeWALT DCD805E2T

Акумуляторна система 18 В XR Li-lon PowerStack; Ємність акумулятора 1.7 Аг; Макс. крутний момент 90 Нм; Вага (без акумулятора) 1.34 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на DeWALT DCD805E2T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації DeWALT DCD805E2T

Ціни на DeWALT DCD805E2T
DeWALT DCD805E1T від 18 883 грн.19 пропозицій
DeWALT DCD805E2T від 23 772 грн.19 пропозицій
DeWALT DCD805S2T від 28 598 грн.12 пропозицій
DeWALT DCD805P2T від 23 679 грн.20 пропозицій
DeWALT DCD805P2LRT від 27 199 грн.1 пропозиція
DeWALT DCD805H2T від 22 399 грн.19 пропозицій
DeWALT DCD805N від 7 999 грн.1 пропозиція
DeWALT DCD805NT від 8 600 грн.22 пропозиції
Відеоогляди