Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   М'ясорубки   /   Domotec

М'ясорубка Domotec MS 2018

Фото - М'ясорубка Domotec MS 2018
Відео 1Фото 6
Domotec MS 2018
Колір
Продуктивність
1.3 кг/хв
Реверс
Насадки
3 диски для фаршу
для кеббе
для домашніх ковбас
Матеріал корпуса
пластик з металом
Матеріал завантажувального лотка
метал
Захист від перевантажень
Офіційний сайт
shop.domotec.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Як вибрати м'ясорубкуКлючові критерії вибору гарної м'ясорубки для ефективного оброблення продуктів та розширення можливостей кухні

Купити Domotec MS 2018

Усі ціни 25 →

М'ясорубка електрична DOMOTEC MS 2018

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 410 грн.

М'ясорубка електрична Domotec MS-2018 / 4333 1600W Біла

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 399 грн.

М'ясорубка із соковижималкою Domotec MS-2018 Чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 450 грн.

М'ясорубка із соковижималкою Domotec MS-2018 2500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

М'ясорубка DOMOTEC MS-2018 W/B 2500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  HouseTPshop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 930 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS 2018

Відеоогляди