Свердловинний насос Dongyin 777073
![]() |
Dongyin 777073 66 м85 м |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777073
Усі ціни 16 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 2.5SDm1.8/31 0.55 кВт 40 л/хв, 1.6 м кабель (777073) 777073 | 7 043 грн. | ![]() |
Насос відцентровий Dongyin 0.55кВт H 85(55)м Q 40(25)л/хв (777073) | 7 132 грн. |
Dongyin Dongyin 2.5SDm1.5/31 (777073) 777073 | 7 043 грн. |
| 7 043 грн. |
| 7 043 грн. | ![]() |
ще 11 пропозицій
Модификації Dongyin 777073
| Ціни на Dongyin 777073 |
|---|---|---|---|---|
| Dongyin 777072 | від 5 723 грн. | 18 пропозицій | ||
| Dongyin 777073 | від 5 446 грн. | 16 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →