Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Свердловинні насоси   /   Dongyin

Свердловинний насос Dongyin 777106

Фото - Свердловинний насос Dongyin 777106
Dongyin 777106
Основне
Макс. продуктивність2700 л/год / максимальна /
Макс. напір202 м / максимальний /
Характеристики
Принцип діївідцентровий
Макс. глибина занурення60 м
Показник рН6.5 – 8.5
Система всмоктуваннябагатоступінчаста / 41 щабель /
Вих. отвір підключення1"
Макс. t рідини35 °С
Мотор
Споживана потужність1500 Вт
Напруга мережі230 В
Довжина кабелю живлення1.5 м
Інше
Країна походження брендуУкраїна
Матеріал крильчаткитехнополімер
Габарити75х1600 мм
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Як вибрати свердловинний насосПосібник з вибору насоса для свердловини з урахуванням глибини, витрати води та основних технічних характеристик.

Купити Dongyin 777106

Усі ціни 9 →

Dongyin насос відцентровий 1.5кВт H 197 (151) м Q 45 (30) л / хв (777106)

Тип: глибинні насоси / Потужність, кВт: 1.5 / Продуктивність, л/год: 2700 / Висота подачі, м: 197 / Максимальна температура в... щеоди, ° C: 35 / Довжина кабелю, м: 2.8
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 107 грн.

Занурювальний свердловинний насос Dongyin 3SDm1.8/46 (777106) 3SDm1.8/46 (777106)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
9 981 грн.

Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 1.5кВт H 197(151)м Q 45(30)л/мин Ø80мм 777106

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 1.5кВт H 197(151)м Q 45(30)л/мин Ø80мм 777106

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Насос відцентровий свердловинний Dongyin 1.5 кВт H 197(151) м Q 45(30) л/хв 80 мм (777106)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Dongyin 777106

Модификації Dongyin 777106

Ціни на Dongyin 777106
Dongyin 777101 від 3 702 грн.16 пропозицій
Dongyin 777102 від 3 368 грн.19 пропозицій
Dongyin 777103 від 5 767 грн.19 пропозицій
Dongyin 777104 від 6 558 грн.19 пропозицій
Dongyin 777107 від 7 687 грн.18 пропозицій
Dongyin 777105 від 5 281 грн.20 пропозицій
Dongyin 777106 від 9 958 грн.9 пропозицій
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777106:
• Доступний варіант з трифазним двигуном